Kvalitní postele, povlečení i noční stolky

Servírovaci stolek do postele

Právě připravená míchaná vajíčka, čerstvé pečivo a lákavě voňavá káva?

Kdo by nestál o snídani přímo do postele.

Pokud ale nebudete mít vhodný servírovací stolek, snadno by se mohlo stát, že kávu do postele vyklopíte nebo jakékoli jídlo skončí přímo na vašem čistém povlečení. Romantická nedělní snídaně je ty tam a kouzlo oné chvíle stejně tak.

Servírovací stolky zabrání podobným nehodám a navíc dodají na romantice, protože jsou k tomu přímo určeny.

V dnešní době jsou snídaně do postele velmi oblíbené a není se tak čemu divit, že prodejci nabízejí celou řadu různých servírovacích stolků, které se od sebe liší svou velikostí, designem, barvou nebo různými pomůckami, které jsou jako stvořené ke svému účelu.

Servírovací stolky mohou být klasicky dřevěné, skleněné, ratanové, plastové. Zkrátka takové, na jaké jen pomyslíte. Pokud si za stolek hodláte připlatit, spolehněte se na různé vychytávky, které vám usnadní servírování snídaně do postele a poskytnou vám i dostatečný komfort. Některé mají k dispozici speciální výřez, do kterého je možné vložit hrnek s kávou, čajem nebo sklenici s džusem. Tyto typy stolků se hodí hlavně do rodinných domů, kde je kuchyně ve spodním patře a se stolkem je tak nutné chodit i po schodech, kde hrozí vylití kávy. Servírovací stolky – hlavně ty plastové, mají většinou na ploše k dispozici protiskluzovou podložku, která by měla zabránit případným nehodám s nápoji.

Celá řada servírovacích stolků má dokonce k dispozici menší pořadač, do kterého je možné uložit noviny nebo oblíbený časopis. Pokud připravujete snídani do postele pro svou drahou polovičku, určitě chcete, aby bylo všechno naprosto dokonalé a snídaně byla kompletní.

Servírovací stolek by proto měl být dostatečně prostorný, aby se na něj vešlo všechno jídlo a pití, které je nezbytnou součástí každé snídaně.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stolky do ložnice a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.